Azdavayin Okulu
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

BAŞKANDAN MESAJ

BAĞIŞ LİSTESİ

  1- İsmail Recai ŞANLI 
  110.000,00-TL
 
  2-Cevat TAŞKAN
  30.000,00-TL
 
  3-İzzet DEMİR
  30.000,00-TL
 
  4-H. Tahsin ÇAKIR
  30.000,00-TL
 
                  Devamı>>

ANKET

Azdavay'ın Neye ihtiyacı var


Tüm Anketler

İNANDIK VİZYONUMUZ OLDU

İNANDIK VİZYONUMUZ OLDU

Tarih 21 Mayıs 2010, 17:52 Editör Azdavay

Azdavay Belediye Başkanımız Sn. Osman Nuri CİVELEK'in Mesajı

İNANDIK… VİZYONUMUZ OLDU…

 

Değerli Azdavaylılar;

Günümüz Türkiye’sinde ilçemiz gibi Anadolu yerleşkelerinin gelişimi büyük bir sorun oluşturmaktadır. Hem aktif bir hayatın görselliğinde var oluşu koruyabilmek hem de kişi başına düşen geliri arttırarak yarına daha güvenle bakmanın yollarını aramak gerekmekte. Bunu makro ekonomi kuralları dahilin de düşünürken mikro ekonomi göstergelerini de güçlü bir şekilde ortaya koymak gerekiyor.

İlçemizin kalkınmasında bacasız sanayi olarak gördüğümüz böylesine önemli bir yatırımı el ele, yürek yüreğe yapmamızın önemi çok büyük. Bizler Azdavay davasına inandık,  göreve talip olduk ve sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Daha modern, yaşanılası bir ilçe için hem milli gelirden aldığımız payı arttırmak,  hem de daha çok insanın yaşadığı bir ilçe olup çağdaş hayatın gereklerini arz etmek durumundayız.

İlçe merkezimizde bu projenin tamamlanmasını takip eden birkaç yıl içinde daha fazla iş yerleri, daha fazla konut ve yaşam alanları olmasını beklemekteyiz. Bütün bunlar siz sakinlerimizin ilçemizde daha mutlu ve daha keyifli bir hayat sürebilmesi ve ilçe nüfusumuzun yaş ortalamasının daha aşağılara düşmesi açısından çok önemli.

Komşu ilçelerimizin de, coğrafi konumumuz nedeniyle bu projeden istifade edeceği bir gerçektir. Bu durum ilçemizde açılacak olan Meslek yüksek okuluna öğrenci talebini arttıracak ve bu projeden beklentimizi fazlasıyla almamızı sağlayacaktır.

125 yıl evvel Anadolu da doçentlerin ders verdiği ilk okul olması nedeniyle Abdurrahman Paşa Lisesi ilk Anadolu şehir üniversitesi durumundadır. Ve kaldı ki bizler bugün bu okulun olduğu kentin üniversitesi olan KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ’NE bağlı olacak olan bir meslek yüksek okulunu ilçemizde açma çabası içindeyiz.

Üniversitenin böyle bir yatırım için her hangi bir bütçe ayırmasının mümkün olmadığı bir gerçektir. Bu nedenle bu projeye siz Azdavaylı hemşerilerimiz ya da Azdavay dostları yapacakları ekonomik katkılar ile hayat verecekler. Bu noktada tüm gönül dostlarımızdan projemize katkı beklemek durumundayız.

İnanıyoruz ki sizler bu güne kadar yaptığınız hayırlara böylesine büyük bir halka daha ekleyerek yarınlarımız adına hayırların en büyüğünü yapacaksınızdır.

Şimdiden yapacağınız bütün katkılar için teşekkür eder, projemizin her aşamasında yakın ilginizi eksik etmeyeceğinizi umarız.

Yarının Azdavay’ı için gelin el ele verelim…

Gelişiniz güle güle, gidişiniz güle güle, Her işiniz güle güle olsun.

Bu haber 2609 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Dernek Haberleri

Azdavay Okuluna Kavuşuyor

Azdavay Okuluna Kavuşuyor Azdavay Okuluna Kavuşuyor

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Hesap Bilgilerimiz Bağışlarınız için Banka Hesap Bilgilerimiz
Yapı Yükesliyor..23 Ekim 2010

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi