DEĞERLİ AZDAVAYLILAR..


Açıklama:
Kategori: Köşe Yazıları
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2010
Geçerli Tarih: 27 Haziran 2017, 20:08
Site: Azdavayin Okulu
URL: http://www.azdavayinokulu.com/yazar.asp?yaziID=12


Değerli Azdavaylılar;

 

 

İlçemizin yarınını imar edeceğimiz ve ilçemizi bir kat daha büyük bir konuma taşıyacak olan Azdavay Meslek Yüksek Okulu için büyük bir birlikteliğin sözcülüğünü yapmanın onuruyla hepinizi selamlıyorum.

Çağdaş dünya da var olabilmenin en önemli göstergelerinden birisi eğitim. Yerel güçlerin var edeceği bu seferberlik ile ilçemize büyük bir pencere açılmış olacak. Bunu hayatımız boyunca yapabileceğimiz en önemli hayırlarla eş değerde görmekteyim.

Hem Azdavay ve hem de çevre ilçe gençlerinin uzağa gitmeden yüksek tahsilini yapabileceği bir proje hem de dışarıdan ilçemize gelerek eğitim alacak gençlerle ilçe ekonomimize çok büyük katkı sunulacaktır.

Aynı zamanda ilçemizde eğitim alarak ülkemizin ve dünyanın çeşitli yerlerinde bir nevi turizm ve tanıtım elçilerimiz olacağına inanıyorum. Yarınlara daha güvenle bakacağımız bir Azdavay için ilçemizin bu en güzel yapısına hepinizin desteğini bekliyorum.

Tüm hemşerilerimizi en az birer tuğla koyarak bu yapıya hayat vermeye davet ediyorum.

Azdavay bizim, bu meslek yüksek okulu bizim. Hadi el ele verelim bu çatıyı birlikte kuralım.

2011–2012 Eğitim ve öğretim yılına bu okulu yetiştirme mücadelemize birer tuğla koyacak tüm dostlarımıza şimdiden tüm yüreğimle teşekkür ederim.